Művészeti táborok

 

Napközis tábor a Művészkertben - június 20-24.

A táborban a papírszínház, a textilfestő technikák, a batikolás és a drámajátékok témaköreivel foglalkozunk. De lesz szabadulószoba, bográcsozás, fagyizás is.

Erdei művészeti tábor felsősöknek Szendehely-Katalinpusztán - július 11-15.:

Igazi, ottalvós kalandtábor felsősöknek, lesz túrázás, festés a szabadban, alkotás természetes anyagokkal, land art, tábortűz, szalonnasütés, számháború az erdőben, éjszakai túra. Jelentkezés : április 15-ig!

 

Családi tábor Kétbodonyban - augusztus 04-08.:

Immár harmadszorra rendezzük meg nagy sikerű táborunkat nemcsak családoknak, ahol délelőttönként külön műhelyfoglalkozásokat biztosítunk a felnőtteknek, és külön a gyerekeknek. Délutánonként pedig szervezett és kötetlen programlehetőségeket kínálunk. Rengeteg közös eszmecserével, nevetéssel, játékkal, izgalmas feladatokkal, bográcsozással, fürdéssel, kirándulással. Jelentkezés: április 15-ig!