Versmondó est a könyvtárban

 

A magyar költészet közelgő ünnepe alkalmából Könyvtárunkban versmondó estet szervezünk, amelyre szeretettel invitáljuk a város apraját-nagyját.

Ha szereti a verseket, ha szívesen osztaná meg másokkal kedvenc költeményét, úgy örömmel várjuk jelentkezését 2022. március 31-ig, a könyvtár elérhetőségein! (E-mail: konyvtar@veresegyhaz.hu; telefon: (28) 385-231; mobil: 06-20-372-7873)

Az est során a jelentkezők legkedvesebb versüket, vagy akár verseiket olvashatják fel, vagy mondhatják el "fejből" a jelenlévőknek, azzal az egy megkötéssel, hogy az előadás nem lehet hosszabb, mint 3 perc.

Ha verset mondani nem szeretne, de szívesen hallana szép költeményeket mások tolmácsolásában, úgy foglaljon helyet a nézők között!

Várjuk jelentkezésüket! Töltsünk el egy szép estét csodálatos versek társaságában!