Szeniorok a világhálón

Nyugdíjasoknak szervezett 10 órás, ingyenes internet tanfolyamot könyvtárunk.

 

A 14 jelentkező vállalta, hogy Fülöp Hajnalka oktató kalauzolásával megismerkedik az internetezéssel, megalapozva, vagy bővítve a világhálóval kapcsolatos ismereteit.

 

A tanfolyam résztvevőinek visszajelzése alapján a legnépszerűbb az interneten való keresés művészetével való ismerkedés volt, ezt követte a levelezés, illetve a videómegosztó oldalakkal való barátkozás.

 

A kérdőíves elégedettségmérés során tanácsokat is kértünk a szervezére vonatkozóan, amelyek alapján a jövőben több alkalommal és nagyobb óraszámban szeretnénk internetes tanfolyamokat indítani a város nyugdíjasai számára.

 

A tanfolyam utolsó napján a résztvevők oklevelet vehettek át, amely igazolta kurzus sikeres elvégzését.

 

Ide kattintva megtekinthetik a tanfolyamon készült képeket.