Játék a tanulás III.

A LOGICO az előző két játéktól eltérően egy táblás fejlesztőjáték. Két típusa, a Primo és a Piccolo két korosztály számára nyújt élményt: míg az előbbi 3-6 éveseknek, addig az utóbbi 5-9 éveseknek szól. Játékos tanulásra fejlesztették, mindkettőt szívesen használják iskolában, óvodában a pedagógusok. 

LOGICO

A játékhoz szükséges egy keret, ami a kicsiknek hat, a nagyoknak tizenkét színes gombbal van ellátva. A keretbe csúsztatott feladatlap utasítása szerint kell a gombokat az alsó állásból az oldalsó helyekre mozgatni. Az előző két játékhoz hasonlóan ez az eszköz is épít a gyerekek önállóságára, ebben az esetben is ellenőrizhető a feladatmegoldás. A feladatlap megfordításával megnézhető, hogy a megfelelő helyre kerültek-e a színes gombok. 

Könyvtárunkban kölcsönözhető többféle feladatlap mindkét korosztály számára, a kínálat a moly.hu-n létrehozott polcon követhető. 
A keretet a Piccolóhoz itt, a Primohoz itt tudják megvásárolni.