Versmondó est a Magyar Költészet Napja alkalmából

A magyar költészet közelgő ünnepe alkalmából Könyvtárunkban versmondó estet szervezünk, amelyre szeretettel invitáljuk a város apraját-nagyját. Az eseményre 2023. április 14-én (pénteken) 17:00 órai kezdettel kerül sor.

Ha szereti a verseket, ha szívesen osztaná meg másokkal kedvenc költeményét, úgy örömmel várjuk jelentkezését 2023. április 6-ig, a könyvtár elérhetőségein! (E-mail: konyvtar@veresegyhaz.hu; telefon: (28) 385-231; mobil: 06-20-372-7873)

Az est során a jelentkezők legkedvesebb versüket, vagy akár verseiket olvashatják fel, vagy mondhatják el "fejből" a jelenlévőknek, azzal az egy megkötéssel, hogy az előadás nem lehet hosszabb, mint 3 perc. Ha a kezdési időpont nem megfelelő, vagy az időbeosztással kapcsolatban van kérése, úgy azt is jelezze számunkra, mert a szavalatok sorrendjét az igények szerint fogjuk összeállítani.

Ha verset mondani nem szeretne, de szívesen hallana szép költeményeket mások tolmácsolásában, úgy foglaljon helyet a nézők között!

Várjuk jelentkezésüket! Töltsünk el egy szép estét csodálatos versek társaságában!