KönyvJELZŐ

Az új évben egy új lehetőséggel szeretnénk bővíteni könyvtárunk kínálatát. Elindítunk egy olyan klubot, ahol olvasmány élményeket lehet megosztani és újakat begyűjteni. A találkozásokra havonta egyszer kerülne sor. Aki részt vesz rajta, annak hoznia kell egy könyvajánlót, cserébe viszont hazaviheti ennek a sokszorosát. Az elnevezés: Könyvajánlgató klub, magáért beszél. Mindenki hoz magával egy könyvet, amit valamikor elolvasott, néhány percben bemutatja, fel is olvashatja belőle kedvenc részét. Így kedvet kaphatunk és adhatunk egymásnak olyan könyvekhez, amiket máskülönben nem olvasnánk el, vagy éppen már régen tervezzük elolvasni, csak mindig halogattuk.
Az első találkozás időpontja február 14-én 18.00 óra, helyszíne a kézikönyvtár.
Várunk szeretettel minden érdeklődőt!
Ha kérdése van, az alábbi e-mail címre elküldheti: konyvtar@veresegyhaz.hu