Nyertesek kerestetnek!

 

Örömmel tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy a „Veresegyház száz20 szóban” című irodalmi pályázatra beérkezett alkotások zsűrizése megtörtént.

Ám ahhoz, hogy eredményt tudjunk hirdetni, meg kell találnunk néhány írás szerzőjét. Sajnos két pályázó is megfeledkezett arról, hogy a beküldött pályamunkák mellé, zárt borítékban elhelyezze nevét, címét, illetve egyéb elérhetőségét.

Keressük tehát a „MALOM” jeligével leadott, „Se kép, se hang nem őrzi…”, illetve a „CENTRUM” jeligével beküldött „Látlelet Veresegyház központjáról” című írások szerzőit. Kérjük őket, hogy a műveiket, valamint azonosító adataikat juttassák el a Kölcsey Ferenc Városi Könyvtárba (2112 Veresegyház, Fő út 53., Pf. 45.) legkésőbb 2019. augusztus 10-én (szombaton) déli 12 óráig!

Felhívjuk a figyelmet, hogy a játék tisztasága érdekében kizárólag az eredetileg beküldött pályamunkával 100%-ig megegyező műveket tudjuk elfogadni. Az utólagosan átfogalmazott, módosított szövegeket ki kell zárnunk a versenyből.